
Великий набір 12 модних прикрас з бісеру і макраме БФ-01 Danko-Toys
- Готово до відправки
- Код: БФ-01
320 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Бісер + макраме" розвиває творче мислення, дрібну моторику рук і фантазію. Детальна покрокова інструкція допомагає легко і швидко створювати унікальні прикраси своїми руками.
Комплектація: Комплект різнокольорового бісеру, детальна покрокова схема-інструкція, кольорова нитка "палять", металеві замки для кріплення виробів, еластична нитка, різнокольорові полімерні намисто, дерев'яні намиста, полімерні кристали, мідний дріт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 4 см |
| Упаковка | Коробка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 320 ₴

