
Пенал М'який Футбол 53389-ТК 116921 Tiki
- Готово до відправки
- Код: 116921
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пенал М'який.
Зручний пенал з принтом, виконаний з поліестеру.
Пенал складається з двох відділень на блискавці.
Розмір пенала: 10*23*8 див.

Асортимент м'який пеналів від інтернет-магазину "Русалонька" Ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://magazin-rusalochka.com.ua/g37298716-penaly-myagkie
Відгуки наших покупців http://zp.prom.ua/opinions/list/2118864?no_redirect=1
Умови доставки та оплати http://magazin-rusalochka.com.ua/delivery_info
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 23 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 135 ₴


