
Пенал М'який (К22-692-3) Kite
- Готово до відправки
- Код: К22-692-3
510 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Шкільний пенал Kite – ефектна модель із трьома відділеннями на блискавці. Поєднує в собі чудову місткість, незвичайний дизайн та компактний розмір.
Пенал дуже зручний та оригінальний: відділення у ньому розташовані по колу. Основне відділення – наймісткіше, 2 інші – менші. Така організація внутрішнього простору дозволяє розмістити в одному пеналі все необхідне – від письмового приладдя до важливих дрібниць – та підтримувати канцелярію в ідеальному порядку. Для зручності передбачена текстильна ручка-петля, за допомогою якої пенал зручно діставати та носити. Модель рекомендована для дітей та підлітків від 9 років та старших.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до активного шкільного графіка, чудово справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 3 відділення на блискавці – 1 велике та 2 менші;
- розмір: 19*7*6,5 см – компактний та місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- матеріал – зносостійкий поліестер;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 45 г |
- Ціна: 510 ₴



