
Пенал М'який (К25-599-8) Kite
- Готово до відправки
- Код: К25-599-8
590 ₴
- +380 (96) 108-36-07
Шкільний пенал Kite – зручна, ємна та стильна модель. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Усередині пеналу розташований зручний органайзер із фіксуючою гумкою на 8 предметів, який завжди допоможе підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити більше необхідного приладдя. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка і добре справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося все необхідне;
- органайзер із фіксуючою гумкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
- розмір: 22*8,5*4,5 см - компактний, місткий, відмінно поміщається в рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 4.5 см |
| Висота | 8.5 см |
| Вага | 150 г |
- Ціна: 590 ₴



