
Пазли 500 елементів (C500-13-06) Danko-Toys
- Готово до відправки
- Код: 5476Ф
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 095-45-14
- +380 (96) 108-36-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл, складна картинка, мозаїка (англ. jigsaw puzzle) — гра-головоломка, в якій потрібно скласти мозаїку з безлічі фрагментів малюнка різної форми.
Захоплююча гра для дітей і дорослих
Особливість:
- 500 елементів;
- розмір полотна: 47,5*34 см;
- на готовому зображенні можна побачити реалістичну фотографію міста;
- набір виготовлений із якісного картону.
- розмір упаковки: 25*37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Вікова група | від 9 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 47.5 см |
| Висота | 34 см |
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: коробка

